Party, na které se budou děti bavit i u jídla

Chystáte se zorganizovat party nebo jinou podobnou akci pro malé neposedy? Vymyslete jim nejen vhodný program a náplň celého dne, aby se nenudili a postarejte se také o dobré jídlo a pití, které na oslavě nesmí chybět. A právě taková konzumace může být zábavná, stačí jen použít vhodné suroviny a vymyslet chuťově sladěné menu.

117-3_post36d

Ekologické nádobí pro malé strávníky
I ti nejmenší strávníci si zaslouží zlepšit si povědomí o škodlivosti plastů a dalšího odpadu na naši planetu. Zábavnou formou jim tak můžete nastínit danou problematiku a zároveň příkladně ukázat, čím je možné neekologické plastové jednorázové nádobí nahradit. Jako perfektní alternativa se nabízí jedlé nádobí. Až malí raubíři zjistí, že po zkonzumování jídla nebo vypití limonády si mohou pochutnat i na obalu, ve kterém bylo podáváno, budou z toho rozhodně paf. Nadšeně se pak mohou pustit do okusování jedlých talířů, příboru i jedlých kelímků a postarají se tak o kompletní zlikvidování tohoto jedlého nádobí.
Kompletně jedlá lízátka, kterým nikdo neodolá
Lízátka jsou ideálním pamlskem, kterým nepohrdne snad žádné dítko. A na takovou dětskou party jsou jako stvořené. Můžete se tak pustit do jejich výroby, během které se nabízí použití jedlých tyček. Lízátka tak budou kompletně k snědku se vším všudy. Spokojený tak bude nejeden mlsný jazýček.

177_banner-1364x1024-kombinace-03

Brčka jako stvořené do dětských koktejlů
I malý oslavenec a jeho hosté si zaslouží na oslavě nějaký ten koktejl nebo něco na slavnostní přípitek, i když samozřejmě v nealko podobě. A do čeho jiného ho servírovat než do jedlých kelímků. Ty jsou perfektní jak pro studené, tak i teplé nápoje. Hodí se tak jak pro limonádu, tak i pro horkou čokoládu.
Vybavte se pro pořádání dětské oslavy kompletně rozložitelným ekologickým nádobím z jedlého materiálu a přispějte k čistší přírodě, která si to rozhodně zaslouží.