Chytré hodinky Invicta vás příjemně překvapí

Na trhu mají většinou velkou výhodu společnosti, které se mohou pochlubit dlouhou tradicí. Nejen, že si za dobu svého působení mohly vytvořit dobré jméno, ale také získaly celou řadu zkušeností. Z těch mohou čerpat pro další práci a profesní posun. Jednou z takových společností je také Invicta, která se zabývá výrobou hodinek skutečně dlouhou dobu.

  • První hodinky, které vyšly z jejich dílny, si mohli lidé pořídit už v roce 1837.
  • Svou popularitu tyto hodinky posílily v průběhu druhé světové války, kdy se staly doslova hitem u amerických vojáků prchajících přes Švýcarsko z německých zajateckých táborů.

Nejvíce žádané byly náramkové hodinky s mimostřednou sekundovou ručičkou. Tento prvek dodával hodinkám originální a zajímavý vzhled.

Hodinky pro náročné výkony i chvíle odpočinku

Výrobce Invicta přichází stále s novými nápady, jak své zákazníky překvapit a zaujmout. Velmi oceňované jsou například sportovní hodinky s celou řadou funkcí. Tyto hodinky bývají součástí vybavení i těch nejnáročnějších sportovců, horolezců nebo potápěčů. Pánské sportovní hodinky mají v sobě zakomponovánu například navigaci. Výbavou s GPS se ale mohou pochlubit pochopitelně také dámské sportovní hodinky.

  • Hodinky s GPS pro sport nebo náročnou turistiku jsou vyrobené z materiálů, které v podstatě nevyžadují žádnou údržbu.
  • Vynikají také voděodolností a jsou prachu vzdorné.

Takzvané chytré hodinky vám mohou nejen ukázat cestu, ale také změřit tep či ohlídat srdeční činnost.Chytré hodinky také snadno propojíte s chytrým telefonem. Tato možnost vám nejen uspoří mnoho času, ale také budete mít stálý přehled o tom, zda vás právě teď neshání někdo důležitý. S chytrými hodinkami prostě už nic nepropásnete. Navíc je využijete i ve chvíli relaxace a odpočinku. Dá se na nich totiž přehrávat hudba nebo si můžete pustit rádio.