Přírodní materiál, který ochrání před sluncem

V současné době se dá pořídit mnoho různých produktů, které ochrání před slunečními paprsky. Nicméně kdo dá přednost přírodnímu materiálu tak rozhodně nepochybí. Bambusové rolety se dají velmi prakticky a efektivně zakomponovat do interiéru, ale rovněž použít i ve venkovním prostředí, jako jsou právě terasy nebo pergoly. Rovněž není problém je umístit na verandy či balkony.

_vyr_848babmus-hnedy

Proč zrovna bambus?


Důvodů je hned několik a také je nutné zdůraznit, že je možné si zakoupit i odpovídající barevnou verzi, tudíž bambusové rolety budou ladit s celkovým designem, což je samozřejmě velmi výhodné.

  • V první řadě se jedná o přírodní materiál.
  • Ideální dekorace a praktická ochrana před sluníčkem.
  • Bambus nechá proniknout do místnosti minimální množství silných slunečních paprsků, čímž samozřejmě je skvělou ochranou a rovněž tak zpříjemní posezení s přáteli.
  • Velmi snadná údržba, kdy stačí bambusové proutky otřít vlhkým hadříkem.

Rolety mají široké využití

Pokud se rozhodnete pro bambusové rolety, tak rozhodně bude spokojeni s jejich efektivitou. Navíc si lze vybrat provedení nejen do oken, ale rovněž do dveří, případně vše sladit jako jednotný celek. Dodávány jsou v různých délkách i šířkách a s praktickým navíjením. Díky němu totiž lze zastavit rolety prakticky v jakékoliv úrovni. Rolováním se dají navinout do vzhledného balu, tudíž vše působí velmi přirozeně a příjemně na pohled. Při instalaci není nutné vrtat či jinak zasahovat do konstrukce oken či dveří. Bambusové rolety se upevňují za pomoci upínacích háčků, což je další výhoda.

_vyr_850bambus2

Bohatý výběr rolet

Pro milovníky přírodních materiálů jsou tyto rolety ideálním produktem. Není ani divu, jelikož splní svoji praktickou část, ale rovněž i designově pozvednou interiér. Samozřejmě velkým plusem je poté bohatá škála barevných kombinací. Zachování přírodního filtru světla je další příjemným bonusem. A stojí za tím 100% bambusové dřevo z Asie. Spojení drobných lamelek zajišťuje zesílené prošití v jednotný celek a rovněž vzniká jemný a příjemný průsvit. Pokud plánujete nákup zastínění, poté s kvalitními bambusovými roletkami chybu rozhodně neuděláte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup